LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

22 грудня, у четвер, одразу у трьох школах міста нами було встановлено екоурни для роздільного збору твердих побутових відходів. Криворізька гімназія №95, Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129, Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня Вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» стали частиною партнерського проекту «Я сортую разом з «Чистим містом». Учні цих закладів протягом 2 місяців, разом із знаннями, в рамках уроків зі сталого розвитку від представників нашого підприємства отримували інформацію щодо проблем сміттєзвалищ в Україні та переваг вторинної сировини, знайомилися наочно зі зразками корисної сировини. Всього до цієї інформаційної кампанії було залучено 10 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Згадані вище три навчальні заклади першими вже охопили інформацією всіх учнів, тож після зимових канікул їхні вихованці матимуть змогу перейти до набуття практичних навичок.

IMG 20161222 104527 HDR
– У 95-й гімназії знають, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, - зазначає Любов Гавриленко, завуч з методичної роботи гімназії. – Те, що ми зазвичай викидаємо, – ресурс, який можна перетворити на вторинну сировину. Щоб знайти відгук серед учнів та їхніх батьків і взагалі родин, створити разом навколо себе чисте місто, вміти сортувати сміття, гімназія працює не перший рік у напрямку екологічного виховання, формує найактивніші ціннісні орієнтири підростаючого покоління.

IMG 20161222 101759 HDR
Олена Миколаївна Волочаєва, заступник директора з навчально-виховної роботи Криворізького гуманітарно-технічного ліцею, так коментує рішення закладу взяти участь у проекті: «У сучасному світі все більш необхідними стають уміння особистості планувати соціальний розвиток території, передбачати наслідки тих чи інших дій, перш за все – здатність до відповідального, виваженого ставлення до довкілля. Криворізький гуманітарно-технічний ліцей надає важливого значення створенню умов для формування особистості, котра володіє такими вміннями. Екоурни для сортування побутових відходів – це логічне продовження нашої роботи з формування екологічної свідомості населення. Сподіваємося, що ця акція стане ще одним кроком на шляху до здійснення нашої мрії, яка полягає в тому, щоб про Кривий Ріг дійсно можна було сказати: «ЧИСТЕ МІСТО».

image 0 02 05 1e193137782ef0f340a83af5e33149aa0b0aa17986a00102aacdfb341c048192 V
Тепер розпочнеться найцікавіший етап проекту – накопичення та оцінювання зібраних обсягів.

Юлія Володимирівна Виноградова, вчитель англійської мови КНВК «Загальноосвітня Вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок», говорить: «Контейнери в школі стоятимуть весь навчальний рік. Думаю, що ініціатива приживеться. Адже якщо не приділяти увагу захисту навколишнього середовища, то Кривий Ріг перетвориться на великий смітник».

IMG 20161222 104231 HDR

Юлія також додала, що привчати дітей до сортування сміття потрібно вже зі школи.

У рамках співпраці, наше підприємство безоплатно надає урни та зобов’язується вивозити зібрану навчальними закладами сировину, а натомість – передаватиме навчальним закладам матеріальні цінності відповідно до вартості зібраних обсягів вторресурсів. Екологічний розвиток юних городян є частиною соціальної відповідальності підприємства, адже мета сучасної школи – гармонійно розвинута особистість – передбачає екологічну компетентність.


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов