LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

7 жовтня наше підприємство долучилося до акції Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 «Врятуй озеро Солене!»


Озеро Солоне, що на мікрорайоні Східному-1, є рекреаційною перлиною Кривого Рогу. На його території багато унікальних червонокнижні екземпляри флори та фауни: такі птахи як руда чапля, чорний шуліка, домовик сич та рослини: нонея, ковила, адоніс весняний.
Взялися за очищення озера близько 75 школярів та педагоги Криворізького науково-технічного ліцею №129. Десятикласники, зацікавившись унікальними рослинами та тваринами, долучили до акції й учнів 6-х та 7-х класів.

1 4
2 3


Акція пройшла у межах німецького проекту Гете-інституту «Школа за екологію!» ми ж зі свого боку допомагали організувати роздільний збір сміття і вивести зібране, пояснюючи учасникам заходу, що природа – це єдина система, в якій перевезення відходів з однієї території на іншу нічого не вирішує. Але сортування сміття, допомагає зменшити навантаження на землі, відведені під полігони, тим самим зберігаючи гектарі землі міста та убезпечуючи травмування інших тварин, що мешкають поблизу.

Тож завдяки спільним зусиллям всіх учасників озеро зустріло осінь доглянутим, ліцеїсти лишили по собі інформаційні таблички із закликами берегти природу, а на звалище поїхало на третину менше сміття, ніж якби не було впроваджено роздільний збір.


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов