LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

 

Наше підприємство стало партнером конкурсу соціальної реклами на тему сортування сміття – у рамках програми «Активні Громадяни» від Британської Ради в Україні.


Розуміючи важливість актуалізації теми роздільного збору твердих побутових відходів та прагнучи підтримати талановитих і свідомих людей, ми долучилися до цього вкрай необхідного для нашого міста заходу. 

Було подано 135 робіт у трьох вікових категоріях: діти до 6 класу включно; учні до 11 класу включно; дорослі. Вік авторів складав від 5 до понад 40 років. 

Роботи переможців у кожній з 3-х вікових категорій було розміщено на 1 білборді та на 200 плакатах кожна. На роботах переможців збережено прізвища та імена авторів, а роботи через друк плакатів розповсюджуються у громадських місцях. Адже одним із завдань конкурсу було зробити видимими екосвідомих людей, які цікавляться темою сортування.

У категорії «Діти до 6 класу включно» переміг Даніїл Чабанов, учень 2 класу КЗШ №41. Як прокоментував свою роботу Даніїл, його мета – «збереження природи від заселення її сміттям». Його ж робота перемогла в номінації «Приз глядацьких симпатій» і розміщена в 900 ліфтах міста.

чабанов

У категорії «Учні до 11 класу включно» переможницею стала Дар’я Третьякова, учениця 8 класу КЗШ № 100. Дар’я вважає: «Супергерої теж перероблюють сміття. У мене унікальний плакат, тому що зазвичай усі малюють людей, які розділяють сміття, а на моєму плакаті – супергерой. Цим я хочу сказати, що, незалежно від твого соціального статусу, ти все одно можеш і повинен розкладати сміття по відповідних контейнерах. Це ж, звичайно, не важко – зробити своє місто чистим? Чи не так?!»

третьякова

У категорії «Дорослі» перемогу виборов Ігор Дуднік, студент електротехнічного факультету Криворізького національного університету. Ігор пояснив: «Вирішив зробити ставку саме на візуальний фактор – окуляри, очі. Багато хто натягає лінзи байдужості та бачить не проблему, а результат чиїхось дій (ніяк не своїх). Кожен повинен бачити, як правильно виглядає сміття. Правильне сміття – сортоване сміття!»

дудник

Додатково нашим підприємством було введено грошову винагороду: 555  гривень отримала Кристина Бленда, учениця 6 класу КЗСШ №4. За якимось неймовірним збігом саме цього дня у дівчинки був День народження!

сертифыкат Бленда Кристина 6 кл

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов