LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

Так окреслила експозицію нашого підприємства одна з відвідувачок ІІІ міського Дерев’яного фестивалю.

Цього року ЗПП «Чисте місто» вперше публічно презентувало свою діяльність на просторах Кривого Рогу. Хоч до цього надходило чимало пропозицій взяти участь у міському житті, невипадково саме Дерев’яний фестиваль було обрано для дебюту. Як зазначали організатори заходу, головна мета фестивалю – популяризувати дбайливе ставлення до природи. Такою ж є і місія нашого підприємства, котра відображена в головному гаслі компанії.

1 2

 

Розповісти про шкоду сміття для людей, тварин і природи, показати переваги роздільного збору твердих побутових відходів, їх заготівлю та переробку вийшли працівники і волонтери нашого підприємства в суботу 24 вересня у парк «Саксаганський».


Від самого ранку і до кінця фестивалю експозиція підприємства «Чисте місто» збирала глядачів і охочих більше дізнатися про нашу діяльність. Дуже приємно було чути, що підприємство знають у місті, багато хто практикує роздільний збір удома, розуміє важливість і потрібність справи навіть не заради матеріальної вигоди, а з міркувань збереження безпечного та чистого довкілля. «Ви як шматочок Європи», – відзначила одна з відвідувачок фестивалю, котра розповіла у бесіді про свій закордонний досвід та була втішена, що і в рідному місті шириться приклад правильного поводження з відходами.

3 4
5 6

 

Представлені зразки подрібненого склобою і виплавленого вже з нього скла дивували як малечу, так і дорослих. Викликали аналогію з дорогоцінним камінням та примушували замислитися про новий погляд на, здавалося б, звичні речі. А виставка вторинної сировини з полімерів багатьом видавалася «апетитною» і красивою. Так, колишні тази, відра, холодильники, оргтехніка і телевізори вже у вигляді фасованої яскравої різнокольорової крихти нагадували дітлашні льодяники й надихали дорослих на міркування про декор газонів та подвір’їв.


Беззаперечними фаворитами нашої презентації можна було вважати ПЕТ-пляшку та алюмінієву бляшанку. Зразки синтепону і футболок з перероблених пляшок спочатку викликали сумнів. Важко було повірити і в можливість, і в доцільність такого перетворення. Але тут же говорилось, що й це не межа. Переплавки 670 алюмінієвих бляшанок достатньо для велосипедної рами. На доказ тут-таки можна було торкнутися велосипеда та побачити логіку економії при переході бляшанок у нове життя. Адже наповнені інформацією стенди висвітлювали зрозумілі приклади: скільки енергії економиться при використанні вторинної сировини у порівнянні з виробництвом з природних ресурсів. Остаточні сумніви переваг і користі сортування розвіювала добірка печальних фото про те, як невпорядковані відходи, стаючи сміттям, забирають безпечну територію місць відпочинку людей та вигулу хатніх улюбленців... Не оминули увагою і сумнозвісні кадри з Грибовицького сміттєзвалища, яке забрало чотири життя, та інші приклади згубного впливу на людей і природу.

 

7 8
 9  10
  11

 

Висловлюємо подяку начальнику відділу освіти виконкому Саксаганської у місті ради Іванову Андрію Станіславовичу за сприяння в участі і допомогу в організації нашої локації.


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов