LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

Наступного року заготівельно-переробне підприємство «Чисте місто» святкуватиме 20-річчя своєї діяльності!

За цей час нам довелося подолати багато труднощів та разом з тим пощастило здійснити не одне відкриття. Адже «Чисте місто» було одним з перших у Кривому Розі підприємств, що розпочало важливу справу – збереження ресурсів через збір вторинної сировини! У той час мало в кого було спитати поради чи перейняти успішний досвід. Шлях спроб і помилок був неоднозначним. Зараз усе згадується як чудова пригода, зі своїми легендами та байками.

Згадати, як усе починалось, вшанувати «старожилів» та подивувати новачків колектив зібрався з нагоди Дня фірми, 10 вересня 2016-го. Така добра традиція була впроваджена з першого року діяльності тоді ще невеличкої групи ентузіастів. Розуміння, що будь-яка справа – це люди, а її успішність – це міцність згуртування спільною ідеєю, можна сміливо вважати одним із секретів успіху «Чистого міста»!

Цього року свято підприємства відзначали у гавайському стилі: яскравий одяг, гірлянди квітів та запальні танці прикрасили одну з баз відпочинку поблизу Кривого Рогу.

1 2 3
4 5 6

Як-то кажуть, хто вміє добре працювати, той і відпочиває з душею. Гумористичні сценки від кожної команди розкривали неабиякі акторські здібності людей, які ще напередодні здавалися стороннім надто серйозними у своїх звітах. Жартівливі конкурси нікому не давали пощади, ні за статусом, ні за віком. А волейбольний матч остаточно переконав в єдності колективу.

7 8 9
10

Цього дня кожен знайшов для себе розраду до душі: чи біля гітари під перевірені часом пісні про справжню дружбу та надійність, чи в забавах на воді, чи на танцмайданчику. Всіх захопило насичене й різноманітне свято теплих розмов і людських симпатій, де незмінним лишалося: «Я Люблю «Чисте Місто».

Найкращі працівники отримали подяки за відданість справі, професіоналізм, потяг до розвитку і вміння поєднувати мудрість керівників та сумлінність виконавців. У відповідь звучали слова вдячності за виказану довіру та атмосферу підтримки в усі роки праці.

11 12

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов